100 us dollar bill

Para Transferi, Alışveriş ve Konuşmanın En Kolay Aracı

Cep-T Paracard’ın çalıştığı SİM bazlı Cep-T Para servisinden faydalanmak için internet bağlantısı gerekmiyor ve servis tüm cep telefonu modellerinde kullanılabiliyor.

C]epT Paracard, banka müşterisi olsun olmasın tüm tüketicilerin hayatını kolaylaştırarak alışverişte yeni bir dönemin kapılarını açtı. Turkcell müşterileri, ön ödemeli bir kart olan Cep-T Paracard ile karta yüklenen para miktarı kadar alışveriş yapabilir, yaptıkları alışverişlerden bonus kazanabilirler. Arzu ederlerse, Mastercard logolu Garanti Bankası Bonus, Shop&Miles kredi kartına veya ParaCard’a ya da telefon modeli gözetmeksizin herhangi bir cep telefonu numarasına haftanın herhangi bir gününde herhangi bir saatte para gönderebilir ve her an her her yerden cep telefonu ile herhangi bir Turkcell hattına TL yükleyebilirler. Cep-T Paracard kullanıcıları, alışveriş ve cepten hatta para yükleme yaptıkça, bedava konuşma süreleri kazanacak, her alışverişten sonra kazanacakları bonusla bedava alışveriş yapacak ve Cep-T Paracard kolaylığını fırsata çevirebilecek. Cep-T Paracard’ın çalıştığı SİM bazlı Cep-T Para servisinden faydalanmak için internet bağlantısı gerekmiyor ve servis tüm cep telefonu modellerinde kullanılabiliyor.

Garanti ve Turkcell Türkiye’de bir ilke imza atarak mobil finansal servisler alanında dönüm noktası olanCep-T Paracard’ı 1 haziran 2011’de hizmete sundu.

Artık Turkcell müşterileri, banka müşterisi olsun olmasın kart alabilir, kartları ile alışveriş yapıp bonus kazanabilir, hatlarına TL/Dakika yükleyebilir hatta diledikleri an diledikleri kişiye cep telefonlarından para transfer edebilir. Üstelik bedava konuşmalar ve biriken bonuslarla bedava alışveriş fırsatları kazanarak…

Join the discussion

Recent Comments