garanti bank

Garanti, 350.000’e yaklaşan üye işyeri ağıyla lider

Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip olan Garanti Ödeme Sistemleri, üye işyerlerini iş ortağı olarak görüyor

Ödeme sistemlerinin kart kadar önemli bir diğer kolu POS yaygınlığıdır. POS ağınız ne kadar kuvvetliyse, kart sahibi müşterilerinize o oranda ulaşabilir, daha iyi ve daha çok kampanya yaratır, daha çok kazandıran bir kart programı haline gelirsiniz. Böylece müşteri sayınızı ve rekabet gücünüzü arttırırsınız.Artan müşteri sayısı ise daha fazla işyeri ile çalışmanız için en önemli unsurdur.

Kart sayısı bazında sektörün lideri olan Garanti 410.000’e yakın POS 350.000’e yaklaşan üye işyeri ağıyla bu alanda da lider.

Müşterilerine şu ana kadar kazandırdığı milyonlarca dolar bonus’un alışverişlerde kullanılması sayesinde iş yerlerine ek ciro yaratarak ekonomiye büyük bir destek sağlıyor.

Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip olan Garanti Ödeme Sistemleri, üye işyerlerini iş ortağı olarak görüyor ve tüketicilere en iyi hizmeti, en kolay şekilde verebilmeleri için sürekli yeni hizmet ve ürün geliştiriyor.

Sanal POS, ADSL POS, Mobil POS, Temassız POS (Contactless Reader), GPRS POS, Digital POS, POSMatik, Araçta Ödeme, toplu taşıma ve otoparklarda kullanılan validatörler gibi bir çok ilki gerçekleştiren Garanti farklı sektörlerdeki iş yerlerine en uygun POS çözümlerini sunuyor. İş yerlerine ek gelir yaratan Kolay Vezne, Ödeme, Nakit Çekim ve Kart Başvuru Noktası hizmetler, küçük işletmeler için komisyonsuz POS10 gibi ürünleri bulunan Garanti, POS üzerinden geçen ciro’da da liderliğini koruyor. Garanti aynı zamanda tüm işyerlerinin ödeme alanındaki her türlü ihtiyacını eksiksiz karşılarken, e-ticaret ve www.garantialisveris.com üzerinden e-perakende hizmetleri sunuyor.

Sadece Türkiye’de değil, yurtdışından gelen kartların da en fazla kullanıldığı POS ağına sahip olması bir tesadüf değil. Zira Garanti Bankası American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, CUP, ve JCB logolu kartların hepsini POS’larında kabul eden tek Türk Bankası konumunda bulunuyor.

Garanti, aynı zamanda üye işyerlerine pazarlama konularında da destek vermektdir.

İlgili Linkler;

www.garantipos.com.tr
www.kolayvezne.com 
eticaret.garanti.com.tr
www.garantiodemenoktasi.com
www.garantialisveris.com

Join the discussion

Recent Comments