bonuspay buyuk

BonusPay, internetten alışverişte kart bilgisini paylaşmaya son veriyor

Avrupa’da ki ilk sanal kartı çıkartan Garanti Bankası, internet üzerinden hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan BonusPay hizmetini sunmaya başladı. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmetle Garanti, internette yaptığı alışveriş sırasında kart numarasını vermekten çekinen ya da kredi kartı olmadığı için alışveriş yapamayanlara alternatif bir çözüm sunuyor. Cep telefonu üzerinden alışveriş yapılmasına imkan tanıyan Bonuspay ayrıca, kart bilgilerinin kişinin sadece kendisi ve bankası arasında kalmasını sağlıyor.

İnternette alışverişin öncüsü Garanti’nin İnternet Şubesi’nden ya da Garanti Paramatik’ten birkaç saniye içinde, bir sefere mahsus BonusPay tanımlatan herkes; kendi yaratacağı şifreyi kart bilgilerinin yerine kullanabiliyor. BonusPay’den faydalananlar, anlaşmalı internet sitelerinde, kredi kartı numarasını girmeden cep telefonuna yollanan şifreyle alışveriş yapabiliyor. Onay banka tarafından direkt olarak işyerine veriliyor, böylece alışveriş normal süresinde tamamlanıyor.

BonusPay, Türkiye’de internet üzerinden alışverişin en yoğun yapıldığı Biletix, Cihantex, Fenerium.com, Gezisitesi, Gold Bilgisayar, Hepsiburada, Hizlial, İsimtescil.com, Kangurum, Oto Erkan, Pegasus, Pirlantacilar.com, Rndyazilim.com, Sanatgezgini, Tatil.com, Yemeksepeti.com sitelerinde geçerli oluyor. BonusPay bir süre için %20 indirimli tanıtım fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

Join the discussion

Recent Comments